Uniobchod

Blog zo života E-shopov

Informácie hýbu svetom. Čítajte náš blog, alebo sa registrujte na odber newslettra. Budete pri zdroji informácii a pritom ich nemusíte hľadať.

Ako rozbehnúť eshop za 48 hodín a na 6. deň už predávať

Ako rozbehnúť eshop za 48 hodín a na 6. deň už predávať

Miloš Šablatúra, Zora Bertová
27.03.2020

Chceme sa s vami podeliť o skúsenosť a zároveň vás povzbudiť – ono to s tým rozbehnutím eshopu nie je až tak časovo náročné. A nemusí to byť ani drahé, ani zložité na plnenie obsahu a technickú obsluhu, resp. administráciu. Ukážeme si to na príklade nového e-shopu firmy ZÁHRADKÁR Slovakia s.r.o.

U nás bežia eshopy  na HTTP/2.0

U nás bežia eshopy na HTTP/2.0

Miloš Šablatúra
25.03.2020

Naši zákazníci bežia na najnovšej verzii http protokolu. V čom je táto nová verzia http protokolu iná a čo prinesie prevádzkovateľom eshopu v našom UNIobchod systéme? Vedeli ste, že rýchlosť vášho eshopu nezáleží len od dát, ktoré do neho nahráte ale aj od toho na ako systéme funguje?

Moderné nástroje pre webovú analytiku

Moderné nástroje pre webovú analytiku

Gabriela Fridrichová
21.02.2020

Čo všetko dokáže marketingová agentúra nastaviť v našom UNIobchod systéme? Prevádzkovanie eshopu v dobe vysokokonkurenčného boja na poli online predaja sa dnes nezaobíde bez  aktívnej online reklamy. Klient - majiteľ eshopu, sa môže rozhodnúť sám, či na online marketing mu stačia vlastné znalosti a skúsenosti s niektorými nástrojmi na tvorbu a riadenie celého online marketingu, alebo využije služby reklamných agentúr.

Online zákazník v roku 2019

Online zákazník v roku 2019

Miloš Šablatúra
29.01.2020

Čo najviac fungovalo na zákazníkov pri online nákupe v roku 2019? Ako sa správali Slováci pri nákupe v roku 2019? Vytvorte si vzťah so svojimi zákazníkmi.

Tvorte obsah webu pomocou recenzií

Tvorte obsah webu pomocou recenzií

Gabriela Fridrichová
19.12.2019

Recenzia je stručné ohodnotenie produktu/e-shopu zákazníkom. Je veľmi obľúbená a vyhľadávaná u spotrebiteľov a návštevníkov internetových obchodov. Pri nákupnom procese dokáže recenzia uľahčiť rozhodovanie, a tak zákazník môže nakúpiť práve tam, kde bude recenzia pre vyhľadávaný tovar. Recenzia je jeden z faktorov, na základe čoho ľudia nakupujú, a práve to je dôvod, prečo by aj u vás nemala chýbať.

Vyhľadávač obohatený o funkciu našepkávača

Vyhľadávač obohatený o funkciu našepkávača

Gabriela Fridrichová
26.11.2019

Jednou z užitočných funkcií v eshope je aj vyhľadávač. Zákazník môže prostredníctvom vyhľadávača rýchlo nájsť požadovaný tovar v eshope. Súčasťou vyhľadávača je a funkcia našepkávač, ktorý dokáže zákazníkovi pomôcť a urýchliť vyhľadávanie produktu v celom eshope. Rýchle nájdenie produktu = rýchlejší nákup. Každý krok navyše k hľadaniu tovaru môže podporiť rozhodnutie "nenakúpiť" a naopak. Zníženie počtu krokov a urýchlenie procesu môže zvýšiť konverzie.

Informujte o stave objednávky cez SMS

Informujte o stave objednávky cez SMS

Gabriela Fridrichová
28.10.2019

Budujte vzťah so svojim zákazníkom a pošlite mu notifikáciu o stave jeho objednávky formou sms. Najčastejšie sa zákazník dozvie o stave svojej objednávky prostredníctvom emailu. Čo sa stane v prípade, ak zákazník nie je pripojený na internet? Email si neprečíta a nedozvie sa, čo sa deje s jeho objednávkou. V takom prípade, je tu možnosť zaslania informácie prostredníctvom sms, ktorá si ho nájde aj v prípade, ak nie je pripojený na internet.

Krstili sme nový web www.uniobchod.sk

Krstili sme nový web www.uniobchod.sk

Miloš Šablatúra
09.04.2019

Poznáte české príslovie „Šuster chodí bosí“? Aj my sme sa ako keby týmto príslovím riadili. Vyvíjali sme, riešili klientov a na naše veci, na náš web, nezostával čas. Veď klient je na prvom mieste. Jedného dňa padlo rozhodnutie a následne po 600 hodinách práce nastal „deň D – 3. apríl 2019“. Deň, kedy sme krstili náš nový web pre našu divíziu UNIobchod. Podelíme sa tu s vami o pár okamihov a informácii o akciách pripravených pre vás z tohto dňa.

U nás návod nemusíte čítať, je totiž obrázkový

U nás návod nemusíte čítať, je totiž obrázkový

Gabriela Fridrichová
25.03.2019

Keď niečo robíme pravidelne stane sa nám to rutinou. Ale čo keď zrazu potrebujeme spustiť a nastaviť nový modul, ktorý sme nepoužívali, alebo spraviť niečo inak? Človek to skúša samozrejme najprv intuitívne. No a nie vždy nám výsledok splní naše očakávania. Na takéto prípady je tu návod, kde nemusíte čítať veľa textov a chcete si rýchlo vytvoriť obsah na svojom webe alebo v e-shope. Ušetrí vám množstvo času. Ak ani to nepomôže, zavolajte nám.

Ako bolo na WEBYseminári o SEO

Ako bolo na WEBYseminári o SEO

25.03.2019

26. a 27. marca prebehal SEO seminár » Ako na SEO a internetový marketing. Nejdeme tu písať o obsahu vzdelávacieho semináru, to nájdete na našej stránke www.webyseminare.sk. O seminár bol vysoký záujem a referencie klientov rozprávajú o vysokej odbornosti našich prednášajúcich. Prečítajte si zopár referencií od našich klientov, ktorí mohli využiť aj možnosť AKCIE - účasti zdarma pri kúpe svojho nového Eshopu.

Spravujeme už viac ako 1050 E-shopov/450 riešení na mieru

Je tu doba e-shopová. Rozbehnite svoj online predaj s nami. WEBY GROUP je tu pre vás už 20 rokov. Vytvorte si eshop už dnes » všetky výhody UNIobchod systému »