Uniobchod

Platobné a splátkové systémy pre E-shop

Platobné a splátkové systémy v eshop Redakčný systém pre Eshop UNIobchod je možné napojiť na univerzálne platobné brány, platby kartou a na platby cez internetbanking. Eshop je možné napojiť aj na bežne dostupné splátkové systémy.
V prípade potreby, po dohode, je možné na mieru doprogramovať aj iný platobný systém, ktorý nie je v ponuke.

Platobné a splátkové systémy

V rámci platobných systémov môžete svojim zákazníkom v eshope realizovného cez UNIobchod systém poskytnúť platby cez:

•    univerzálne platobné brány: TrustPay, Besteron a GoPay,
•    online platby kartou: CardPay, VÚB eCard, GP webpay, PayPal,
•    platby cez Internetbanking: TatraPay, Sporopay, platba QR kódom
•    splátkové systémy HomeCredit, Cetelem a Quatro.

Pozrite si aj článok Platobné brány pre eshopy

Univerzálne platobné brány

Univerzálne platobné brány GoPay, TrustPay a Besteron umožňujú platbu internetbankingom z rôznych bánk a platby kartou. Ich obrovská výhoda, je to, že šetria vaše financie a nie je potrebné vytvárať účet v každej banke. Sú výhodné nielen pre majiteľa eshopu, ale aj pre jeho zákazníkov. Podporujú platbu domácich ale aj zahraničných platieb.

GoPay Besteron

Online platby kartou

Cardpay

Platobná brána CardPay je produktom Tatra banky. Prostredníctvom tejto platobnej brány zákazník môže platiť iba kartou. Zákazník zadá pri platbe za objednávku údaje, ktoré sa nachádzajú na karte a následne zaplatí za objednávku.

GP webpay

GP webpay patrí medzi najobľúbenejšie platobné brány. Síce ponúka iba platbu kartou, avšak je spoľahlivá z hľadiska bezpečnosti a platby prostredníctvom mobilu. Služba GP webpay  podporuje platby digitálnou peňaženkou MasterCard Mobile a MasterPass.

VÚB eCard

Vlastnú platobnú bránu má aj VÚB banka. Platobná brána VÚB eCard ponúka platbu iba kartou, avšak platby sa môžu realizovať aj v iných menách štátov ako je napríklad americký dolár, česká koruna alebo britská libra.

PayPal

PayPal je jednou z najznámejších a najpoužívanejších platobných brán na svete. Pre aktiváciu platobnej brány PayPal vám stačí vytvoriť biznis účet, ktorý si prepojíte so svojim bankovým účtom a kartou. Výhodou služby je, že zákazníci nemusia mať vôbec vytvorený PayPal účet, aby mohli u vás prostredníctvom PayPal nakúpiť. Peniaze sú na vašom účte behom pár minút.

Platba cez Internet banking

TatraPay

Platobná brána TatraPay je rovnako ako predchádzajúca platobná brána Card Pay produktom Tatra banky. Využíva sa však pri internet bankingu. V prípade, ak chcete využívať službu TatraPay je potrebné, aby ste mali v Tatra banke otvorený účet.

Sporopay

Prostredníctvom platobnej brány Sporopay bude váš zákazník môcť platiť za objednávku iba cez internet banking. Služba Sporopay je produktom Slovenskej sporiteľni.

Napojenie na splátkové systémy

HomeCredit

Home Credit patrí medzi najväčších pokytovateľov spotrebiteľského financovania na Slovensku. Môžete si u nich vybaviť pôžičku na predajni, úver na auto, kreditné karty, hotovostné pôžičky a mnoho ďalších produktov.

Cetelem

Spoločnosť Cetelem sa zameriava na poskytovanie spotrebiteľských úverov, ako sú napríklad nákup na splátky, kreditné karty alebo osobné pôžičky. Ako prvá na trh prišla s novým distribučným kanálom pre úverové produkty. Pomocou výnimočnej technológie je možné získať pôžičku on-line bez návštevy banky.

Quatro

Vďaka spoločnosti Quatro dokáže zákazník získať finančné prostriedky nielen na kúpu auta na splátky, ale na kúpu akéhokoľvek iného produktu.

Spravujeme už viac ako 1050 E-shopov/450 riešení na mieru