Doplnenie funkcií na mieru

programovanie na mieru v eshopeDo UNIobchod systému je možné doprogramovať funkcionalitu na mieru pre ktorúkoľvek verziu eshopu Small, Business, alebo Profi.
Programovanie na mieru je možné doobjednať si za príplatok.

Príklady, aké funkcie na mieru využívajú naši klienti:

Export starého eshopu, alebo napojenie na externých dodávateľov

Pri prechode z jedného eshopového systému na UNIobchod systém Vám pomôžeme s exportom. Nie je potrebné nanovo plniť eshop.

Ak máte externého dodávateľa, ktorý Vám vie pravidelne zasielať dáta o produktoch – je možné naprogramovať automatickú aktualizáciu údajov v eshope.

Programovanie pre intuitívnejší nákup v eshope

Príkladom je eshop www.vrecko.sk, kde sa programoval špeciálny výber vrecka do vysávača podľa značky vysávača www.vrecko.sk

Funkcie na mieru vo vnútornej administrácií

Funkcie na mieru pre vnútornú administráciu využívajú vačšinou eshopy B2B (busines to busines). Sú to služby, ktoré uľahčia prácu pre obchodných partnerov.  Napríklad: výber dealera pre vybavenie objednávky, zobrazenie cien len po registrácií a schválení adminom, vlastné číslo objednávky pre zákazníka a pod.

Programovanie pre marketingové účely

Pre sledovanie rôznych marketingových aktivít sa do eshopov integrujú  externé scripty: API kľúče pre externé mailingové systémy, affiliate systémy, remarketingové kódy a pod.  

Mám záujem o e-shop

verify

* Tento údaj je povinný

WEBY GROUP s.r.o. spracúva Vaše osobné údaje (meno, priezvisko, mesto, e-mail, telefón) iba za účelom vybavenia Vami požadovanej služby alebo dotazu. Prístup k údajom budú mať len oprávnené osoby a počas ich uchovávania bude primeraným spôsobom chránená integrita a dôvernosť týchto údajov a nebudú ďalej poskytnuté tretím stranám. Viac o Ochrane osobných údajov »