Uniobchod

Prečo E-shop v Uniobchod systéme

Rast v Uniobchod systéme Veľké veci vznikajú z malých. Na začiatku podnikania je to najprv o rozhodnutí začať a potom ísť krok za krokom. Aj v internetovom podnikaní v online predaji je to podobné. Čo unikátne vám ponúkame je plynulý rast vášho Eshopu, ktorý kopíruje rast vašej firmy.  UNIobchod systém je redakčný systém (CMS) pre predaj tovarov a služieb cez internet pre malé začínajúce firmy, ale aj pre zabehnuté firmy, ktoré sa potrebujú posúvať v čase ďalej. Keď máte Eshop postavený na UNIobchod systéme, nemusíte meniť dodávateľa. UNIobchod systém zostáva, len ho upravujete a rozširujete podľa potreby.
 

UNIobchod je ucelený systém pre váš Eshop a jeho rast

Ste začínajúca firma

 • Nemáte skúsenosti a potrebujete na začiatku šetriť investície? Máme riešenie. Naštartujte si Eshop a využite 24 dní + AKCIU 76 dní na skúšanie, plnenie obsahu - jednoducho prípravu zdarma.
   
 • Môžete u nás absolvovať aj dvojdňové vzdelávanie o marketingu pre vyhľadávače SEO. Máte ho zdarma po zaplatení prvej platby na 365 dní. Ak ste ešte v procese skúšania, môžete zaplatiť plnú sumu za školenie a pri spustení z prvej platby vám ho potom odčítame.
   
 • Na výber máte rôzne verzie Eshopu z hľadiska funkčnosti a taktiež si viete spustiť a nastaviť Eshop v šablónach, bez potreby grafika a programátora. Postačuje len základná počítačová zručnosť, alebo použijete náš návod, alebo si objednáte asistovanú inštaláciu. Celá finančná investícia do prevádzky Eshopu na prenájom na deň môže byť už od ceny jednej kávy.
   
 • Čo ale ak sa potrebujete posunúť ďalej? Chcete šetriť peniaze a čas, chcete automatizovať procesy? Chcete predávať ako veľkoobchod, distribuovať svoje produkty do iných Eshopov? Nie je problém. Rozšírime riešenie. Napíšte nám a na osobnej konzultácii si preberieme vaše potreby. Môžeme zautomatizovať prepojenie na ekonomický systém, účtovníctvo a sklad, môžeme prepojiť na dodávateľov cez xml feedy, . . .
   
 • Môžete mať aj požiadavky navyše úplne na mieru. Napíšte nám, prekonzultujeme a spracujeme návrh riešenia na mieru.

Máte Eshop a ste s ním nespokojný a chcete prejsť na UNIobchod systém

 • Produkty môžete k nám zmigrovať ručne, ale pohodlnejšie je ich pridať pomocou hromadného importu tromi možnosťami:
  - hromadným importom cez excelovskú tabuľku ako .csv súbor
  - hromadným importom .xml feedom
  - hromadným Heureka .xml feedom
  Ak si s tým nebudete vedieť dať rady, je možné pomôcť vám naimportovať produkty do UNIobchod systému.

Pravidelná aktualizácia

 • Čo je veľmi dôležité je sledovanie trendov, zákonov  a k tomu vývoj systému, ktorý zabezpečujeme cez pravidelnú aktualizáciu. Takto vaše riešenie nestarne. Máte k dispozícií stabilné zázemie grafikov a programátorov, s kvalitným HOT–LINE.
   
 • Čo v našom riešení nájdete si prečítajte v menu v pravo na tejto stránke.
   

Ocenenia kvality UNIobchod systému

 • Slovenská asociáciu pre elektronický obchod (SAEC) certifikuje internetové obchody. Certifikácia je proces hodnotenia internetového obchodu, ktorý je v prípade úspešného zavŕšenia potvrdený vydaním certifikátu. Certifikovaný obchod SAEC – Bezpečný nákup prináša zákazníkom internetových obchodov záruku a zároveň záväzok internetového obchodníka, že spĺňa základné pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami.

SAEC Eshopy ktoré sú prevádzkované na UNIobchod systéme a získali certifikát Bezpečný nákup. Príklady: www.aquauniversal.sk, www.krmiva.sk, www.lumigreen.sk, www.nabytokshop.sk.
 

 • HEUREKA každoročne vyhlasuje súťaž ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie Eshopy slovenského internetu. Na popredných miestach sa každý rok umiestňujú aj Eshopy prevádzkované na UNIobchod systéme. Napríklad:

Šablóna Custom Cena kvality v kategórii Mobily a GPS eshop.mobilpc.sk
Cena kvality v kategórii Elektro a cena kvality v kategórii Foto www.fotovideoshop.sk

Výsledky súťaže, ktorú organizuje Heuréka, nájdete na www.shoproku.sk

Spravujeme už viac ako 1050 E-shopov/450 riešení na mieru