Uniobchod

Aktuálne novinky, BLOG ZO ŽIVOTA E-SHOPOV

Informácie hýbu svetom. Čítajte náš blog, alebo sa registrujte na odber newslettra. Budete pri zdroji informácii a pritom ich nemusíte hľadať.

Administrátorské úrovne v Eshope

Čo s tým, keď mám viac administrátorov v eshope? Dokážu si vzájomne prepísať dáta? Čo ak nechcem, aby videli všetky informácie? A čo taká externá marketingová agentúra ako môj administrátor? Je tu riešenie  administrátorské úrovne v eshope, ktoré je vhodné používať. Bezpečnosť je na prvom mieste.

22. máj 2020
Minút čítania: 3
Čo všetko potrebujem pre vytvorenie eshopu

Zamýšľate sa nad prevádzkou eshopu, ale neviete, kde začať? Pripravili sme pre vás jednoduchú príručku pre začínajúce eshopy. Prečítajte si, čo všetko je dôležité vyriešiť ešte pred tým, ako spustíte eshop do ostrej prevádzky.

28. apríl 2020
Minút čítania: 5
Otvorte si kamennú predajňu bez obmedzení – cez lokálny Eshop

Máte zatvorenú prevádzku kvôli Koronavírusu? Rozmýšľate, čo s tým? Zavesiť podnikanie na klinec, alebo sa posunúť ďalej? Ak máte pocit, že už nikdy nebude tak, ako bolo predtým – máte pravdu. Je tu doba E-shopová. Ľudia nakupujú cez internet omnoho viac a mnohým z nich tento zvyk ostane. Príležitosť pre vás a zároveň aj šikovné riešenie tejto neľahkej situácie.

20. apríl 2020
Minút čítania: 10
Ako rozbehnúť eshop za 48 hodín a na 6. deň už predávať

Chceme sa s vami podeliť o skúsenosť a zároveň vás povzbudiť – ono to s tým rozbehnutím eshopu nie je až tak časovo náročné. A nemusí to byť ani drahé, ani zložité na plnenie obsahu a technickú obsluhu, resp. administráciu. Ukážeme si to na príklade nového e-shopu firmy ZÁHRADKÁR Slovakia s.r.o.

Miloš Šablatúra, Zora Bertová
27. marec 2020
Minút čítania: 5
U nás bežia eshopy  na HTTP/2.0

U nás bežia eshopy na HTTP/2.0

Naši zákazníci bežia na najnovšej verzii http protokolu. V čom je táto nová verzia http protokolu iná a čo prinesie prevádzkovateľom eshopu v našom UNIobchod systéme? Vedeli ste, že rýchlosť vášho eshopu nezáleží len od dát, ktoré do neho nahráte ale aj od toho na ako systéme funguje?

25. marec 2020
Online zákazník v roku 2019

Čo najviac fungovalo na zákazníkov pri online nákupe v roku 2019? Ako sa správali Slováci pri nákupe v roku 2019? Vytvorte si vzťah so svojimi zákazníkmi.

29. január 2020
Minút čítania: 3
Moderné nástroje pre webovú analytiku

Čo všetko dokáže marketingová agentúra nastaviť v našom UNIobchod systéme? Prevádzkovanie eshopu v dobe vysokokonkurenčného boja na poli online predaja sa dnes nezaobíde bez  aktívnej online reklamy. Klient - majiteľ eshopu, sa môže rozhodnúť sám, či na online marketing mu stačia vlastné znalosti a skúsenosti s niektorými nástrojmi na tvorbu a riadenie celého online marketingu, alebo využije služby reklamných agentúr.

21. január 2020
Minút čítania: 4
Tvorte obsah webu pomocou recenzií

Recenzia je stručné ohodnotenie produktu/e-shopu zákazníkom. Je veľmi obľúbená a vyhľadávaná u spotrebiteľov a návštevníkov internetových obchodov. Pri nákupnom procese dokáže recenzia uľahčiť rozhodovanie, a tak zákazník môže nakúpiť práve tam, kde bude recenzia pre vyhľadávaný tovar. Recenzia je jeden z faktorov, na základe čoho ľudia nakupujú, a práve to je dôvod, prečo by aj u vás nemala chýbať.

19. december 2019
Minút čítania: 2
Vyhľadávač obohatený o funkciu našepkávača

Jednou z užitočných funkcií v eshope je aj vyhľadávač. Zákazník môže prostredníctvom vyhľadávača rýchlo nájsť požadovaný tovar v eshope. Súčasťou vyhľadávača je a funkcia našepkávač, ktorý dokáže zákazníkovi pomôcť a urýchliť vyhľadávanie produktu v celom eshope. Rýchle nájdenie produktu = rýchlejší nákup. Každý krok navyše k hľadaniu tovaru môže podporiť rozhodnutie "nenakúpiť" a naopak. Zníženie počtu krokov a urýchlenie procesu môže zvýšiť konverzie.

26. november 2019
Minút čítania: 2
Informujte o stave objednávky cez SMS

Budujte vzťah so svojim zákazníkom a pošlite mu notifikáciu o stave jeho objednávky formou sms. Najčastejšie sa zákazník dozvie o stave svojej objednávky prostredníctvom emailu. Čo sa stane v prípade, ak zákazník nie je pripojený na internet? Email si neprečíta a nedozvie sa, čo sa deje s jeho objednávkou. V takom prípade, je tu možnosť zaslania informácie prostredníctvom sms, ktorá si ho nájde aj v prípade, ak nie je pripojený na internet.

28. október 2019

Spravujeme už viac ako 1050 E-shopov/450 riešení na mieru

Je tu doba e-shopová. Rozbehnite svoj online predaj s nami. WEBY GROUP je tu pre vás už 20 rokov. Vytvorte si eshop už dnes » všetky výhody UNIobchod systému »