Uniobchod

Partneri

Potrebujete odborné poradenstvo, alebo pomoc s implementáciou eshopu? Hľadáte profesionálov v oblasti marketingu, alebo iných oblastiach online predaja? Vyberte si partnera pre váš rast.

značka

Garantovaný partner

Partner s garantovanou najvyššou úrovňou poradenstva a servisných služieb pre eshopy a web stránky UNIobchod systému a dôveryhodným poskytovaním ďalších služieb v oblasti online predaja.

značka

Kvalifikovaný partner

Partneri s overenou úrovňou poradenstva a servisných služieb pre eshopy a web stránky UNIobchod systému a dôveryhodným poskytovaním ďalších služieb v oblasti online predaja.

značka

Partner

Partneri zaškolení pre poskytovanie poradenstva a servisných služieb pre eshopy a web stránky UNIobchod systému, alebo dôveryhodní partneri poskytujúci iné doplnkové služby v oblasti online predaja.

Bertova

Kvalifikovaný partner

Zora Bertová

Špecialisti pre UNIobchod systém

Zvolen

Vytvorenie eshopu, web stránky v bezpečnom systéme, s individuálnym prístupom ku klientovi. Reklama, poradenstvo, semináre, pre úspešné podnikanie na internete.

birdline

Partner

Birdline s.r.o.

Marketingové poradenstvo

Banská Bystrica

Sme digitálna marketingová agentúra Birdline. Hľadáme a nachádzame riešenia, ako nesplynúť s prostredím. Pri marketingových aktivitách sa zameriavame na kompletný biznis model spoločnosti a ich aktuálnych potrieb. Špecialisti ku každému projektu pristupujú osobne a proaktívne hľadajú možnosti zlepšenia marketingových aktivít, ktoré môžu klientovi pomôcť zvýšiť obraty a rásť.


 

Birdline

creativeg

Garantovaný partner

Creative G, s.r.o.

Špecialisti pre UNIobchod systém

Martin

Implementácia eshopu na softvéri UNIobchod, so školením a implementačnou podporou, s obsahovým marketingom a dynamickými reklamami v systéme Meta.

Creative G

dbart

Kvalifikovaný partner

Mgr. Daniel Blažko - dbart

Špecialisti pre UNIobchod systém

Nitra

Tvorba funkčných internetových stránok od jednoduchých prezentácií po zložité portálové riešenia. Moderný dizajn, užitočné funkcie, prispôsobovanie mobilným zariadeniam.

DB art

dzuganova

Partner

Mgr. Eliška Džuganová

Právne poradenstvo

Bratislava

Profesionálna podpora a poradenstvo pre vaše online podnikanie. Obchodné podmienky a ostatné dokumenty pre váš Eshop budú pre vás vypracované na mieru právnikom. Môžete sa spoľahnúť na poradenstvo a individuálny prístup v oblasti online predaja a ochrany spotrebiteľa.


 

eidentity

Partner

eidentity, s.r.o.

Digitálny marketing

Poprad

Ponúkame rozmanité služby, ktoré zahŕňajú štúdium cieľovej skupiny, stratégiu digitálneho marketingu, vytváranie vizuálneho obsahu, správu sociálnych médií, optimalizáciu webových stránok a ďalšie. Našim cieľom je zabezpečiť, aby naši klienti efektívne komunikovali so svojou cieľovou skupinou, získavali nových zákazníkov a posilňovali svoje online postavenie.


 

Birdline

gellen

Kvalifikovaný partner

Matej Gellen

Špecialisti pre UNIobchod systém

Levice

Tvorba eshopov. Alebo webov bez eshopu. Začneme od potrieb zákazníkov, navrhneme štruktúru a rozloženie. A môže začať výroba webu.

janak

Kvalifikovaný partner

Jozef Janák

Špecialisti pre UNIobchod systém

Topolčany

.

0907 731 487

janak@webygroup.sk

 

lanmou

Kvalifikovaný partner

LanMou s.r.o.

Špecialisti pre UNIobchod systém

Nitra

S čím vám môžeme pomôcť? Chcete nový eshop, podporiť predaj na internete alebo sa poradiť, čo by bolo pre vás najvhodnejšie? Poradíme najvhodnejšiu cestu a efektívne riešenie, aby bolo podnikanie na internete príjemným zážitkom.

Lanmou

lemonlion

Partner

Lemon Lion, s.r.o.

Marketingové poradenstvo

Púchov

Začnite ihneď efektívne predávať s UNIobchod e-shopom. Využívajte komplexné služby a poradenstvo na mieru od skúseného tímu. Ponúkame vám marketingové stratégie, PPC reklamy, inšpiratívne videokampane, animácie a komplexné grafické riešenia pre váš online predaj.


 

LemonLion

lemur

Partner

LEMUR, s.r.o.

Marketingové poradenstvo

Košice

Sme komunikačná a marketingová agentúra LEMUR. Radi vám pomôžeme s tvorbou komunikačnej a marketingovej stratégie, komunikáciou na sociálnych sieťach, tvorbou článkov, tlačových správ, zorganizovaním tlačovej konferencie či s komunikáciou s médiami. Sme tiež vydavateľmi niekoľkých online a tlačených magazínov.


 

Lemur

mgbiz

Kvalifikovaný partner

MGBIZ, s.r.o.

Špecialisti pre UNIobchod systém

Spišská Nová Ves

Komplexné služby pre váš Lepší biznis online s ekonomickým softvérom POHODA. Serverové riešenia, certifikované inštalácie a dodávka ekonomického softvéru Pohoda.

0903 033 471

pikovska@mgbiz.sk

 

next-com

Garantovaný partner

NextCom, s.r.o.

Špecialisti pre UNIobchod systém

Zvolen

Komplexné služby pre váš Lepší biznis online s ekonomickým softvérom POHODA. Prepojenie alebo vytvorenie eshopu s prepojením na Pohodu. Serverové riešenia, certifikované inštalácie a dodávka ekonomického softvéru Pohoda. Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme s riešením pre váš Lepší biznis online s ES Pohoda.

Nextcom

pestunova

Garantovaný partner

Gabriela Pestúnová - GABY

Špecialisti pre UNIobchod systém

Piešťany

Úspešné a prosperujúce eshopy s 18-ročnými skúsenosťami v oblasti internetového predaja.

Gabriela Pestúnová

PosSystems

Garantovaný partner

PosSystems, s.r.o.

Špecialisti pre UNIobchod systém

Púchov

Realizácia internetových obchodov s komplexnou implementačnou podporou. Profesionálne riešenia eshopov na mieru.

0905 811 189

jasenovec@webygroup.sk

virtur

Partner

Virtur s.r.o.

Virtuálne prehliadky

Tlmače

Volám sa Radka Senciová, som špecialistkou na zvýšenie tržieb aj o 20 percent a zároveň zvýšim návštevnosť vašich prevádzok novými zákazníkmi. Prinesiem zákazníkov, ktorí sa rozhodujú, kde minú ich peniaze práve k vám. Dám váš priestor do digitálneho sveta, tak aby ste mali otvorené 24/7 bez navýšenia miezd vašim zamestnancom za nadčasy. Motto: Aby vás neprehliadli.

Virtur

*Spoločnosť WEBY GROUP, s.r.o. garantuje úroveň znalostí a skúseností partnerov s riešeniami poskytovanými spoločnosťou WEBY GROUP, s.r.o. Nepreberáme záruky, ani garancie za služby poskytnuté partnermi. Rozsah poskytovaných služieb odoberáte v cenách a rozsahu, ktorý dohodnete priamo s daným partnerom.

Mám Záujem stať sa partnerom

verify

* Tento údaj je povinný

Spravujeme už viac ako 1050 E-shopov/450 riešení na mieru

Je tu doba e-shopová. Rozbehnite svoj online predaj s nami. WEBY GROUP je tu pre vás už 20 rokov. Vytvorte si eshop už dnes » všetky výhody UNIobchod systému »