Uniobchod

E-shop na mieru, riešenia

Chcete sa odlíšiť od konkurencie grafikou alebo máte pre svoj Eshop špecifické požiadavky?
K dispozícii máme tím špecialistov, ktorí prejdú Vaše požiadavky a vypracujú riešenie na mieru..

Ako u nás prebieha riešenie E-shopu na mieru

Pre riešenia Eshopu na mieru je potrebné zohľadniť:

Špecifiká svojich klientov a užívateľské scenáre

Máte špecifickú klientelu pre Eshop? Potrebujete okúzliť dizajnom alebo chcete klientom uľahčiť výber a objednávanie produktov? Vývoj eshopu na mieru je vhodným riešením.

Financie

Investícia do Eshopu na mieru je vždy vyššia ako do štandardného riešenia. Treba však zohľadňovať návratnosť investície z pohľadu vyšších konverzií alebo znižovania nákladov pri automatizácii procesov. Ak si plníte produkty cez ekonomický systém, xml feedy a aktualizujete dáta denne od rôznych dodávateľov, návratnosť investície je cca do jedného roka. Závisí to samozrejme od počtu produktov.

Vízia rastu Eshopu do budúcnosti

Predpokladáte rýchly rast alebo chcete v blízkej dobe meniť vzhľad a funkcie Eshopu? Potom sa vám už od začiatku oplatí individuálne riešenie na mieru. Neskôr nebudete musieť všetko prerábať a začínať opäť od piky. Nemusíte hneď chcieť všetko. Riešenie sa dá rozdeliť na niekoľko etáp.

Podľa požiadaviek na mieru realizujeme:
  • Grafické riešenie a štruktúru webu
  • Nastavenia modulov a ich funkčnosti
  • Programovanie
  • Napojenie na ekonomické systémy
  • Napojenie na dodávateľov cez xml feedy
  • Iné požiadavky

 

 

 

Pre tvorbu úspešného Eshopu podľa špecifických požiadaviek je potrebná osobná konzultácia. Tú je možné realizovať u nás na firme vo Zvolene, alebo prostredníctvom nášho obchodného konzultanta priamo u vás. V prípade náročnejšieho zadania je možné riešiť konzultáciu aj s viacerými našimi odborníkmi na danú problematiku.

Vyplňte nám dotazník o čo máte záujem, ozveme sa vám.

verify

* Tento údaj je povinný

WEBY GROUP, s.r.o. spracúva vaše osobné údaje (meno, priezvisko, e-mail, telefón) iba za účelom vybavenia vami požadovanej služby alebo dotazu. Prístup k údajom budú mať len oprávnené osoby a počas ich uchovávania bude primeraným spôsobom chránená integrita a dôvernosť týchto údajov a nebudú ďalej poskytnuté tretím stranám. Viac o Ochrane osobných údajov

Referencie riešení Eshopov na mieru

Spravujeme už viac ako 1050 E-shopov/450 riešení na mieru

Je tu doba e-shopová. Rozbehnite svoj online predaj s nami. WEBY GROUP je tu pre vás už 20 rokov. Vytvorte si eshop už dnes » všetky výhody UNIobchod systému »