Uniobchod

Ako si založiť a vytvoriť e-shop? Jednoduchý návod na zriadenie internetového obchodu

Ak rozmýšľate nad zriadením eshopu a hľadáte rozumné a spoľahlivé riešenie, ste na správnom mieste. Profesionálny eshop si môžete založiť a vytvoriť aj sami. Ukážeme vám návod » 4 kroky, ako si založiť vlastný eshop. S nami to zvládnete – a aj bez programátorských zručností.

Vyskúšajte si všetky výhody nášho samoobslužného eshopu bez záväzkov. Skúšobnú verziu eshopu sme predĺžili až na 100 dní zdarma.

Ako začať? K založeniu internetového obchodu vám u nás stačia 4 kroky:

1. Vytvorenie

Jednoduché založenie e-shopu bez záväzkov

Založenie e-shopu v našom systéme je rýchle a k ničomu vás nezaväzuje. Stačí kliknúť na odkaz VYSKÚŠAJTE » zadať emailovú adresu a máte k dispozícií skúšobný internetový obchod na 24 dní. Ak by vám nestačila štandardná doba na skúšanie a plnenie obsahu vášho e-shopu, po jej uplynutí môžete požiadať zdarma o jej predĺženie až na 100 dní.

Naplnenie

2. Naplnenie

Plnenie obsahu a testovanie e-shopu

Tvorte, plňte a testujte svoj eshop - máte na to až 100 dní. Administratívne prostredie je prívetivé a úpravy v eshope sa robia jednoducho. Rýchlosť spustenia eshopu do ostrej prevádzky máte vo vlastných rukách. Od nás máte k dispozícii praktický návod help » Alebo vám radi pomôžeme s plnením obsahu cez osobné zaškolenie » do práce so softvérom, prípadne prostredníctvom asistovanej inštalácie » Po naplnení obsahu vám všetky úpravy vytvorené v skúšobnom eshope prenesieme do ostrej prevádzky v ďalšom kroku.

Ak by ste zistili, že máte záujem skôr o riešenia na mieru (grafika, nastavania, prípadne funkčnosť eshopu) » napíšte nám » a budeme sa zaoberať vašimi špecifickými požiadavkami.

3. Aktivácia

Objednanie a založenie e-shopu na vlastnej doméne

Čo je ešte potrebné urobiť, aby bol e-shop spustený do ostrej prevádzky? V administrácii svojho eshopu si vyberiete príslušnú verziu podľa funkčnosti, o ktorú máte záujem. Stačí, keď kliknete na ikonku "Objednajte" a všetkým potrebným vás prevedieme. Môžete si vybrať z našich akciových ponúk pre eshopy » Po uhradení prvej platby môže váš eshop bežať na vlastnej doméne.

Ak ešte nemáte doménu, na ktorej chcete prevádzkovať internetový obchod, je potrebné, aby ste mali vymyslený názov svojej domény. Chcete si overiť dostupnosť domény? Doménu si môžete objednať » cez nás aj skôr alebo až pri objednávaní eshopu. V prípade, že už máte registrovanú doménu u iného dodávateľa, máte k dispozícii návod nastavení parametrov domény pre spustenie vášho eshopu.

Registrácia

4. Online predaj

Spustenie predaja vo vašom novom e-shope

Eshop je spustený. Podporte svoj on-line predaj marketingom. Eshop sám o sebe zarábať nebude. Potrebujete priviesť návštevníkov na vašu stránku a predsvedčiť ich, že produkt (tovar alebo službu) majú kúpiť práve u vás. Ak by ste potrebovali pomôcť aj v tejto oblasti, využite k tomu našich partnerov. Je to výborná príležitosť, ako získať overené informácie a skúsenosti k začiatkom predaja na internete. Pomôžu vám s efektívnym naštartovaním predaja cez váš eshop.

V tomto kroku budete mať už e-shop spustený. My sa vám postaráme o softverovú prevádzku systému a o jeho aktualizáciu v našom cloude. A vy sa budete starať o rozvoj svojho eshopu a online biznisu. Veríme vo váš úspech. Sme tu pre vás – už viac ako 22 rokov, na naše riešenia sa môžete spoľahnúť: kontaktujte nás »

Registrácia

Vytvorte si vlastný E-shop

Profesionálny Eshop nezáväzne až na 100 dní.

Registráciou získavate najvyššiu verziu PROFI. Eshop beží na vygenerovanej subdoméne a máte ho k dispozícií na dobu 24 dní s možnosťou predĺženia skúšania alebo plnenia obsahu až do 100 dní.

Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Vaša požiadavka sa spracúvava.

Spravujeme už viac ako 1050 E-shopov/450 riešení na mieru