Ako si založiť a vytvoriť e-shop, internetový obchod

Chceš si založiť a následne vytvoriť prosperujúci Eshop ako svoj internetový obchod profesionálne?
Založenie je len v 4 krokoch.
Jednoduché zriadenie, urobiť obsah, objednať a potom už budovať svoj biznis na internete.

Registrácia

Ako si založiť svoj e-shop

Založte si svoj Eshop jednoducho, rýchlo a nezáväzne. Stačí kliknúť na odkaz VYSKÚŠAJTE » a po zadaní adresy vášho e-mailu vám na 24 dní zdarma na danej adrese založíme skúšobný internetový obchod. K dispozícii máte možnosť predĺženia štandardnej skúšobnej doby zdarma až na 100 dní.

Registrácia
Registrácia

Naplnenie

Ako vytvoriť obsah internetového obchodu

Tvorte, plňte a testujte svoj eshop - máte na to až 100 dní. Rýchlosť spustenia Eshopu do ostrej prevádzky je len na vás. Máte k dispozícii šikovný návod help » alebo vám pomôžeme s plnením cez osobné zaškolenie » do práce so softvérom, alebo prostredníctvom asistovanej inštalácie » Po naplnení obsahu vám všetky úpravy vytvorené v skúšobnom Eshope prenesieme do ostrej prevádzky v ďalšom kroku. Ak by ste zistili, že máte záujem riešiť grafiku, nastavenia alebo funkčnosť Eshopu na mieru napíšte nám »

Objednajte

Objednajte a následne založte e-shop na vlastnej doméne

V administrácii svojho Eshopu kliknite na ikonku "Objednajte", kde vás všetkým potrebným prevedieme. Vyberte si AKCIOVÚ PONUKU alebo inú verziu. Po zaplatení prvej platby môže váš Eshop bežať na vlastnej doméne. Ak ešte nemáte doménu na ktorej chcete prevádzkovať internetový obchod, je potrebné, aby ste mali vymyslený názov svojej domény. Overte a objednajte si doménu cez nás aj skôr alebo pri objednávaní Eshopu. V prípade, že už máte registrovanú doménu u iného dodávateľa, máte k dispozícii návod nastavení parametrov domény pre spustenie vášho Eshopu.

Registrácia

Užívajte

Internetový obchod je tu pre vás

Eshop je spustený. Nezabúdajte, že sám o sebe zarábať nebude. Treba sa zamerať aj na marketing. Využite našu ponuku na 2-dňové SEO školenie, kde získate množstvo informácií ako začať. My sa vám staráme o softverovú prevádzku systému a o jeho aktualizáciu v našom cloude. Je na vás, aby ste svoj Eshop posúvali ďalej. Môžete ho naďalej upravovať a vylepšovať. Veríme vo váš úspech.

Spravujeme už viac ako 1050 E-shopov/450 riešení na mieru

Vytvorte si profesionálny Eshop za pár hodín a veďte ho s nami k prosperite. Prečítajte si
Prečo si vybrať UNIobchod systém od WEBY GROUP