Uniobchod

Partneri - Špecialisti pre UNIobchod systém

Garantovaný partner

NextCom, s.r.o.

Zvolen

Komplexné služby pre váš Lepší biznis online s ekonomickým softvérom POHODA. Prepojenie alebo vytvorenie eshopu s prepojením na Pohodu. Serverové riešenia, certifikované inštalácie a dodávka ekonomického softvéru Pohoda. Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme s riešením pre váš Lepší biznis online s ES Pohoda.

Nextcom
Garantovaný partner

PosSystems, s.r.o.

Púchov

Realizácia internetových obchodov s komplexnou implementačnou podporou. Profesionálne riešenia eshopov na mieru.

0948 088 885

jasenovec@webygroup.sk

Garantovaný partner

Gabriela Pestúnová - GABY

Piešťany

Úspešné a prosperujúce eshopy s 18-ročnými skúsenosťami v oblasti internetového predaja.

Nextcom
Garantovaný partner

Creative G, s.r.o.

Martin

Implementácia eshopu na softvéri UNIobchod, so školením a implementačnou podporou, s obsahovým marketingom a dynamickými reklamami v systéme Meta.

Nextcom
Kvalifikovaný partner

Zora Bertová

Zvolen

Vytvorenie eshopu, web stránky v bezpečnom systéme, s individuálnym prístupom ku klientovi. Reklama, poradenstvo, semináre, pre úspešné podnikanie na internete.

Kvalifikovaný partner

LanMou s.r.o.

Nitra

S čím vám môžeme pomôcť? Chcete nový eshop, podporiť predaj na internete alebo sa poradiť, čo by bolo pre vás najvhodnejšie? Poradíme najvhodnejšiu cestu a efektívne riešenie, aby bolo podnikanie na internete príjemným zážitkom.

LanMou s.r.o.
Kvalifikovaný partner

Mgr. Daniel Blažko - dbart

Nitra

Tvorba funkčných internetových stránok od jednoduchých prezentácií po zložité portálové riešenia. Moderný dizajn, užitočné funkcie, prispôsobovanie mobilným zariadeniam.

DB art
Kvalifikovaný partner

Matej Gellen

Levice

Tvorba eshopov. Alebo webov bez eshopu. Začneme od potrieb zákazníkov, navrhneme štruktúru a rozloženie. A môže začať výroba webu.

Kvalifikovaný partner

Jozef Janák

Topolčany

0907 731 487

janak@webygroup.sk

Kvalifikovaný partner

MGBIZ, s.r.o.

Spišská Nová Ves

0903 033 471

pikovska@mgbiz.sk

Partner

Birdline s.r.o.

Banská Bystrica

Sme digitálna marketingová agentúra Birdline. Hľadáme a nachádzame riešenia, ako nesplynúť s prostredím. Pri marketingových aktivitách sa zameriavame na kompletný biznis model spoločnosti a ich aktuálnych potrieb. Špecialisti ku každému projektu pristupujú osobne a proaktívne hľadajú možnosti zlepšenia marketingových aktivít, ktoré môžu klientovi pomôcť zvýšiť obraty a rásť.

Birdline s.r.o.
verify

* Tento údaj je povinný

Partner

Lemon Lion, s.r.o.

Púchov

Začnite ihneď efektívne predávať s UNIobchod e-shopom. Využívajte komplexné služby a poradenstvo na mieru od skúseného tímu. Ponúkame vám marketingové stratégie, PPC reklamy, inšpiratívne videokampane, animácie a komplexné grafické riešenia pre váš online predaj.

Lemon Lion
verify

* Tento údaj je povinný

Partner

eidentity, s.r.o.

Poprad

Ponúkame rozmanité služby, ktoré zahŕňajú štúdium cieľovej skupiny, stratégiu digitálneho marketingu, vytváranie vizuálneho obsahu, správu sociálnych médií, optimalizáciu webových stránok a ďalšie. Našim cieľom je zabezpečiť, aby naši klienti efektívne komunikovali so svojou cieľovou skupinou, získavali nových zákazníkov a posilňovali svoje online postavenie.

eidentity
verify

* Tento údaj je povinný

Partner

LEMUR, s.r.o.

Košice

Sme komunikačná a marketingová agentúra LEMUR. Radi vám pomôžeme s tvorbou komunikačnej a marketingovej stratégie, komunikáciou na sociálnych sieťach, tvorbou článkov, tlačových správ, zorganizovaním tlačovej konferencie či s komunikáciou s médiami. Sme tiež vydavateľmi niekoľkých online a tlačených magazínov.

lemur
verify

* Tento údaj je povinný

Mám Záujem stať sa partnerom

verify

* Tento údaj je povinný

Spravujeme už viac ako 1050 E-shopov/450 riešení na mieru

Je tu doba e-shopová. Rozbehnite svoj online predaj s nami. WEBY GROUP je tu pre vás už 20 rokov. Vytvorte si eshop už dnes » všetky výhody UNIobchod systému »