Uniobchod

Webinár:
Ako podporiť eshop/web v Google vyhľadávaní

Lektorky: Ing. Katarína Gavurová, Ing. Eva Šablatúrová
Online webinár

Podporenie webu v Google:

  • z pohľadu rozširovania obsahu,
  • z pohľadu umiestnení firmy cez Google firemný profil
  • z pohľadu optimalizácie cez mikroweby

Webinár

Popis webinára

  • 1.časť webinára sa bude zaoberať formou rozširovania obsahu webu alebo eshopu cez tvorbu článkov. Aké kľúčové slová použiť, ako zaujať nových zákazníkov, ako využiť AI.
  • 2.časť webinára bude zameraná na Google firemný profil. Na podporu vyhľadávania v Google mapách, čo vyplniť, ako s ním pracovať.
  • 3. časť webinára bude venovaná mikrostránkam ako externému zdroju návštevnosti

Ing. Katarína Gavurová

Ing. Katarína Gavurová
Riaditeľka divízie Virtualne

“Môj pohľad na marketing je výsledkom intenzívneho štúdia a vášne pre túto oblasť. Získané poznatky s kolegami prenášame do funkčností firemných profilov a mikrowebov. V praktickej forme ich rada odovzdávam prostredníctvom nášho firemného blogu a webinárov. ”

Ing. Eva Šablatúrová

Ing. Eva Šablatúrová
Produktový a marketingový špecialista

Mojím krédom je: " Každá ponuka pre akýkoľvek produkt alebo službu má svojho odberateľa.“ Ako ho nájsť cez Google vyhľadávanie alebo cez Google Ads reklamu ? To je zadanie práve pre mňa. Podelím sa s vami o skúsenosti, rady a tipy z prostredia Google Ads, štatistík Google Analytics, Search Console aj Google My Bussines.

Spravujeme už viac ako 1050 E-shopov/450 riešení na mieru

Je tu doba e-shopová. Rozbehnite svoj online predaj s nami. WEBY GROUP je tu pre vás už 20 rokov. Vytvorte si eshop už dnes » všetky výhody UNIobchod systému »