Uniobchod

Webinár:
Inšpirácie pre zvýšenie predaja

Lektor: Tomáš Benc
Online webinár

Ako využiť naplno novinky z poslednej aktualizácie redakčných systémov UNIobchod a UNIsite? Ako zvýšiť svoj predaj? Spoznajte tipy a triky pri používaní jednotlivých funcionalít, ako napr. nový nákupný proces, Facebook CAPI, generovanie feedu pre Google Merchant Center, dynamický newsletter.

Webinár

Popis webinára

Aktualizácia redakčných systémov vždy so sebou prináša nové doplnky a funkcionality. Ktoré z nich si rozhodne netreba nechať ujsť a začať ich používať? Inšpirujte sa jednoduchými návodmi.

Tematické zameranie:

 1. Nový nákupný proces – vizuálne odľahčený a užívateľsky prívetivejší nákupný proces. Aké je ideálne umiestnenie jednotlivých funkcií tak, aby pomáhali zákazníkovi v jeho rozhodnutí o nákupe? Ide, napr. o funkcie platenia, dopravy a aj marketingových nástrojov (zľavy, kupóny, a i.).
 2. Facebook CAPI – nástroj, vďaka ktorému získate viac dát o nákupnom správaní návštevníkov vášho Eshopu. Facebook CAPI pomáha spolu s Facebook pixelom zvyšovať efektivitu merania reklamných kampaní. Získajte aj vy presnejšie meranie konverzií Facebook reklamy pomocou CAPI.
 3. Generovanie feedu pre Google Merchant Center – zviditeľnite vaše produkty vo vyhľadávači Google. Google Merchant slúži na nahrávanie a správu informácií o vašich produktoch a následne na ich spravovanie a sledovanie v rámci Google Shopping reklamy. Aké sú požiadavky pre Google Merchant feed?
 4. Dynamický newsletter – vyskladajte si newsletter podľa svojich predstáv vďaka novému dynamickému editoru. Príprava newsletteru je užívateľsky jednoduchá a zvládne ju každý. Jednotlivé prvky si do newslettera jednoducho umiestňujete, presúvate ich a nastavujete im požadované vlastnosti. Objavte množstvo skvelých funkcií a nastavení, ktoré editor umožňuje.

Tomáš benc

Tomáš Benc
Výrobný riaditeľ divízie UNIobchod a UNIsite

“Za každým kliknutím sa skrýva príležitosť. Denne sa stretávam s požiadavkami našich klientov a hľadám spolu s kolegami riešenia, ktoré by ešte viac uľahčovali spravovanie e-shopu, šetrili čas a zároveň prispievali k zvyšovaniu konverzií.”

 • 16.02.2024

  zdarma

  • Online webinár
  • 9:00 -10:00

Spravujeme už viac ako 1050 E-shopov/450 riešení na mieru

Je tu doba e-shopová. Rozbehnite svoj online predaj s nami. WEBY GROUP je tu pre vás už 20 rokov. Vytvorte si eshop už dnes » všetky výhody UNIobchod systému »