Akcie pre vás

Kupovať mačku vo vreci alebo staviť na istotu? Vyskúšajte a uvidíte.

Skúška

Predĺženie skúšobnej doby zdarma o 76 dní

Zistili ste, že 24 dní je pre vás málo na skúšanie alebo na plnenie obsahu vášho nového Eshopu? Nevadí. Ponúkame možnosť predĺžiť si skúšobnú dobu o ďalších 76 dní. Nemusíte nič platiť navyše a tak máte spolu 100 dní na vyskúšanie a následne pohodlné naplnenie obsahom. Možno ste to stihli a Eshop je nachystaný. Objednajte si u nás doménu. V prípade, že už doménu máte registrovanú u inej spoločnosti, zaplaťte prvú platbu, pridajte si ju v admine a môžete začať predávať. Čo viac si želať? Ak spustíte aj reklamnú kampaň, napríklad cez Google Ads, návštevnosť určite príde. Ostatné je už o vašich produktoch, cenách, konkurencii. Držíme palec hore.

Registrácia
Registrácia

Profi verzia

Používanie najvyššej verzie Eshopu PROFI za cenu najnižšej verzie SMALL v prvom roku prevádzky

Ste začínajúci podnikateľ, ešte ste nikdy nemali Eshop, alebo doteraz ste nemali so svojím Eshopom výsledky? Chceme aby ste mali k dispozícii všetko čo potrebujete za uvádzacie ceny. Preto sme pre Vás pripravili akciu. Počas prvého roku prevádzky vášho Eshopu s naším UNIobchod systémom máte k dispozícii všetky moduly najvyššej “PROFI” verzie na testovanie v ostrej prevádzke. Ako to funguje?
Stačí si spustiť skúšobnú verziu, naplniť produkty, obsah a vybrať si pri prvej platbe túto akciu. Vyberáte si ju buď v predplatnom na 30, 90 alebo 365 dní. Akcia platí len na obdobie vybratej prvej platby. Preto odporúčame si vybrať 365 dní. Táto AKCIA neplatí v prípade riešenia B2B verzie alebo riešenia a nastavení na mieru.

Vzdelávanie

SEO školenie zdarma alebo so zľavou 50% (ušetríte až 470 €)

Konkurencia nespí, maká. Ako teda byť lepší? Základom sú informácie a vedomosti aplikované v praxi. Preto máme pre vás nachystané 2-dňové SEO školenie, v ktorom vám vysvetlíme ako funguje vyhľadávač Google, ako sa robí analýza kľúčových slov pre váš biznis, ako si spraviť správne štruktúru webu, On a off page optimalizáciu, ... čo je Google zvieracia farma Panda, Pinguin, Kolibrík, ... prečo mať štatistiky Google Analytics na stránke správne nastavené aj so Search Console, prečo písať blog. A mnoho ďalších dôležitých informácii z praxe. Následne tieto informácie použijete pre svoj Eshop na zlepšenie predaja vy sami. Možno sa radšej rozhodnete najať marketingovú agentúru. Vtedy budete vedieť o čom to vlastne tí marketéri hovoria. Čo znamenajú v ich reči niektoré čudné slová, ako napríklad SEO, UX, Page rank, Linkbuilding, konverzia, ...
Toto školenie máte k dispozícii k svojmu Eshopu až po prvej platbe: Zdarma - platba musí byť zaplatená minimálne na 365 dni. Platí pre jednu osobu z firmy.
So zľavou 50% - už po akejkoľvek prvej platbe, napríklad aj na 30 dní. Zľava platí pre všetky osoby prihlásené z Vašej firmy.

Registrácia

Spravujeme už viac ako 1050 E-shopov/450 riešení na mieru

Vytvorte si profesionálny Eshop za pár hodín a veďte ho s nami k prosperite. Prečítajte si
Prečo si vybrať UNIobchod systém od WEBY GROUP