Akcie pre vás

Kupovať mačku vo vreci alebo staviť na istotu? Vyskúšajte a uvidíte.

Skúška

Predĺženie skúšobnej doby zdarma až na 100 dní

Zistili ste, že 24 dní je pre vás málo na skúšanie alebo na plnenie obsahu vášho nového Eshopu? Nevadí. Ponúkame možnosť predĺžiť si skúšobnú dobu o ďalších 76 dní. Nemusíte nič platiť navyše a tak máte spolu 100 dní na vyskúšanie a následne pohodlné naplnenie obsahom. Ak ste už Eshop naplnili produktami a obsahom, objednajte si u nás doménu. V prípade, že už doménu máte registrovanú u inej spoločnosti, zaplaťte nám prvú platbu, pridajte si doménu v admine, nastavte si DNS záznamy a môžete začať predávať. Čo viac si želať? Ak spustíte aj reklamnú kampaň, napríklad cez Google Ads, návštevnosť určite príde. Ostatné je už o vašich produktoch, cenách, konkurencii. Držíme vám palec hore.

Registrácia
Registrácia

Profi verzia

Používanie najvyššej verzie Eshopu PROFI za cenu najnižšej verzie SMALL v prvom roku prevádzky

Ste začínajúci podnikateľ, ešte ste nikdy nemali Eshop, alebo doteraz ste nemali so svojím Eshopom výsledky? Chceme aby ste mali k dispozícii všetko čo potrebujete za uvádzacie ceny. Preto sme pre Vás pripravili akciu. Počas prvého roku prevádzky vášho Eshopu s naším UNIobchod systémom máte k dispozícii všetky moduly najvyššej “PROFI” verzie na testovanie v ostrej prevádzke. Ako to funguje?
Stačí si spustiť skúšobnú verziu, naplniť produkty, obsah a vybrať si pri prvej platbe túto akciu. Vyberáte si ju buď v predplatnom na 30, 90 alebo 365 dní. Akcia platí len na obdobie vybratej prvej platby. Preto odporúčame si vybrať 365 dní. Táto AKCIA neplatí v prípade riešenia B2B verzie alebo riešenia a nastavení na mieru.

Vzdelávanie

SEO školenie zdarma alebo so zľavou 50% (ušetríte až 470 €)

Konkurencia nespí, maká. Ako teda byť lepší? Základom sú informácie a vedomosti aplikované v praxi. Preto máme pre vás nachystané 2-dňové SEO školenie, v ktorom vám vysvetlíme ako funguje vyhľadávač Google, ako sa robí analýza kľúčových slov pre váš biznis, ako si spraviť správne štruktúru webu, On a off page optimalizáciu, ... čo je Google zvieracia farma Panda, Pinguin, Kolibrík, ... prečo mať štatistiky Google Analytics na stránke správne nastavené aj so Search Console, prečo písať blog. A mnoho ďalších dôležitých informácii z praxe. Následne tieto informácie použijete pre svoj Eshop na zlepšenie predaja vy sami. Možno sa radšej rozhodnete najať marketingovú agentúru. Vtedy budete vedieť o čom to vlastne tí marketéri hovoria. Čo znamenajú v ich reči niektoré čudné slová, ako napríklad SEO, UX, Page rank, Linkbuilding, konverzia, ...
Toto školenie máte k dispozícii k svojmu Eshopu až po prvej platbe: Zdarma - platba musí byť zaplatená minimálne na 365 dni. Platí pre jednu osobu z firmy.
So zľavou 50% - už po akejkoľvek prvej platbe, napríklad aj na 30 dní. Zľava platí pre všetky osoby prihlásené z Vašej firmy.

Registrácia

Spravujeme už viac ako 1050 E-shopov/450 riešení na mieru

Vytvorte si profesionálny Eshop za pár hodín a veďte ho s nami k prosperite. Prečítajte si
Prečo si vybrať UNIobchod systém od WEBY GROUP